Geen treinverkeer tussen Oss en Den Bosch
Nieuws
Tussen Oss en Den Bosch rijden op dit moment geen treinen als gevolg van een aanrijding. Rond 14:00 uur heeft er op de overweg Klompstraat (die is beveiligd met overwegbomen) in Nuland een botsing plaatsgevonden tussen een trein en een auto.
De politie maakte vanmiddag bekend dat de bestuurder van de auto bij het ongeluk is overleden. Het treinverkeer tussen Oss en Den Bosch is stilgelegd en het is nog niet bekend hoelang dit precies gaat duren. Dat is mede afhankelijk van de vraag of het spoor is beschadigd en er nog herstelwerkzaamheden dienen plaats te vinden. Reizigers adviseren we voor vertrek de reisplanner te raadplegen.
Over de oorzaak van het ongeluk is nog niets bekend. Dit zal nog nader worden onderzocht.
Betrokken automobilist treinongeluk Nuland is overleden. Treinverkeer ligt helemaal stil in beide richtingen. In de trein geen gewonden.
— Politie Den Bosch eo (@PolitieOBN) 6 januari 2017