Informatiemarkt in Vught 29 juni

Nieuws

20 juni 2017

Op donderdagavond 29 juni vindt in Novalis in Vught de jaarlijkse informatiemarkt plaats. Bezoekers kunnen uitgebreide informatie over spoor en rijksweg N65 in Vught krijgen.

U kunt (voorlopige) ontwerpen van spoor en weg inzien, de tijdelijke situatie van de N65, vervolgprocessen en de planning. Medewerkers van de gemeente Vught, ProRail en Rijkswaterstaat geven u tekst en uitleg over de plannen, kaarten en tekeningen. En zij nemen graag de tijd om uw vragen te beantwoorden.

Locatie : Novalis, Industrieweg 9c in Vught
Tijdstip: 16:00 – 21:00 uur. U kunt binnenlopen op het tijdstip dat u het beste schikt.


Informatie over het spoor op de informatiemarkt
Wilt u meer weten over het spoorproject PHS Meteren-Boxtel? Heeft u vragen over de ontwerpen, bouwperiode, besluitvorming, planning of een andere vraag? Via verschillende panelen kunt u op de informatiemarkt een indruk krijgen van het project. Ook zijn medewerkers van ProRail aanwezig om uw vragen te beantwoorden en uitleg te geven.

Er zijn nog geen nieuwe ontwerpen voor de bouwperiode voor de omkering van de N65 en het spoor. De ontwerpen op de informatiemarkt zijn gelijk aan de ontwerpen van januari 2016.

Spoorwerkcheck

Woon of werk je binnen 300 meter van het spoor? Maak dan gebruik van onze spoorwerkcheck. Je ziet direct welke werkzaamheden in jouw buurt gepland staan.

Dit veld is verplicht en accepteert alleen cijfers en letters en geen spatie

Dit veld is verplicht en accepteert alleen cijfers