Naar de kerstmarkt dit weekend?

Nieuws

10 december 2015

Dordrecht, Doesburg, Haarlem of Lunetten; overal in het land worden dit weekend kerstmarkten gehouden. Veel daarvan zijn goed bereikbaar met de trein. Maar kijk voor vertrek wel op de reisplanner want ook komend weekend werken we aan het spoor en rijden er op een aantal trajecten minder of geen treinen.

Hilversum/Weesp - Almere Oostvaarders 

Vanwege de bouw van geluidsschermen ter hoogte van Almere Muziekwijk rijden er zaterdag en zondag geen treinen tussen Weesp - Almere Oostvaarders en Naarden-Bussum - Almere Oostvaarders. NS zet bussen in en adviseert reizigers voor vertrek de reisplanner te raadplegen. 

Geen nachtnettreinen rond Rotterdam

Tussen Delft, Rotterdam CS, Dordrecht en Breda wordt in de nacht van zaterdag op zondag onderhoud aan het spoor gepleegd. Dit betekent dat er tussen 01:45 en 06:00 uur geen treinen rijden, maar bussen worden ingezet. 

ProRail vernieuwt 

ProRail werkt continu aan het onderhouden en verbeteren van het spoor. Soms heeft ons werk invloed op het treinverkeer. Op deze kaart vind je alle geplande werkzaamheden met treinhinder, ook voor de komende drie maanden. De reisplanner van NS is tien dagen van tevoren bijgewerkt. Check altijd de reisplanner voordat je op pad gaat. In de reisplanner staat wat onze werkzaamheden voor jouw treinreis betekenen zodat dat je niet voor verrassingen komt te staan. Fijn weekend!

Spoorwerkcheck

Woon of werk je binnen 300 meter van het spoor? Maak dan gebruik van onze spoorwerkcheck. Je ziet direct welke werkzaamheden in jouw buurt gepland staan.

Dit veld is verplicht en accepteert alleen cijfers en letters en geen spatie

Dit veld is verplicht en accepteert alleen cijfers