Ongeluk tussen bedrijfsbus en trein bij Vorden
Nieuws
Op 16 mei vond om even voor half elf een ongeluk plaats tussen een trein en een bestelbus op de Onsteinseweg bij Vorden. Het betreft hier een niet actief beveiligde overweg (NABO). De chauffeur van de bestelbus is bij het ongeluk gewond geraakt. Hulpdiensten zijn ter plaatse.
Update | 17-05-2022
In de nacht van 16 op 17 mei en in de ochtenduren is door onze aannemer en Incidentenbestrijding met spoed gewerkt aan herstel. Grote werkzaamheden zijn verzet over zo'n 600 meter lengte. Spoor is deels vervangen, nieuwe dwarsliggers zijn ingelegd, de overweg is hersteld en materialen uit het spoor gehaald.
Er is over diezelfde lengte gereinigd in verband met diesellekkage. Ook is de trein weer met speciale apparatuur op de rails teruggezet. Spoor is daarmee weer beschikbaar voor treinverkeer. Check voor je vertrekt je reisplanner.
Bericht | 16-05-2022
De 80 inzittenden van de trein zijn ongedeerd en met een bus geëvacueerd.
De trein is ontspoord: de wielen van het voorste gedeelte zijn omhoog gekomen. De schade aan de trein en de infra is groot. De herstelwerkzaamheden zullen dan ook tot het einde van de dag duren.
Arriva zet vervangend vervoer in tussen Winterswijk en Zutphen.
Meer nieuws
-
Bijgewerkt Treinen in Berghem rijden weer na botsing bij politieachtervolging
26 november 2024
-
Fietser zwaargewond na ongeluk op overweg in Wierden
22 november 2024
-
Persoon omgekomen bij aanrijding in Bussum
3 november 2024