Ongelukkig weekend voor spoorloper

Nieuws

9 november 2015

Afgelopen weekend verloor een spoorloper twee vingers na een aanrijding met een trein. Spoorlopen is levensgevaarlijk! Ook waren we in het nieuws over ons aangescherpte beleid bij gevaarlijk gedrag bij overwegen.

In het Brabantse Dorst is een man zondag twee vingers kwijtgeraakt na een aanrijding met een trein. De man liep om onbekende reden langs het spoor. Ondanks dat buurtbewoners hem aanspraken, liep hij gewoon door. Na de aanrijding was er anderhalf uur lang geen treinverkeer mogelijk tussen Breda en Tilburg.

Spoorlopers

Spoorlopers veroorzaken jaarlijks veel vertraging en blijft ook niet 'onbestraft'. Lees meer in dit nieuwsbericht: Meer boetes voor spoorlopen. We vragen met campagnes regelmatig aandacht voor het gevaar van spoorlopen en de gevolgen ervan voor het treinverkeer. 

ProRail scherpt beleid aan bij overwegen

We doen steeds vaker aangifte tegen personen die zich gevaarlijk gedragen bij overwegen.  Vanochtend op Metronieuws.nl een groot artikel over ons aangescherpte beleid. 

 

Kans op celstraf na duiken onder spoorboom > https://t.co/5HB9GvYXG9

— Dagblad Metro (@Metro) 8 november 2015

Spoorwerkcheck

Woon of werk je binnen 300 meter van het spoor? Maak dan gebruik van onze spoorwerkcheck. Je ziet direct welke werkzaamheden in jouw buurt gepland staan.

Dit veld is verplicht en accepteert alleen cijfers en letters en geen spatie

Dit veld is verplicht en accepteert alleen cijfers