OR ProRail heeft vertrouwen in collega’s en ingeslagen weg tot verbetering

Nieuws

28 september 2015

In de media wordt momenteel veelvuldig bericht over ProRail. Kritische berichtgeving hoort bij een publieke organisatie die een belangrijke maatschappelijke taak vervult. Dat houdt de organisatie scherp.

Het beeld dat de media schetsen van ProRail als een organisatie waar chaos heerst en incompetente mensen werken is voor de ondernemingsraad aanleiding om van zich te laten horen. Het beeld dat media oproepen is onjuist en doet geen recht aan wat er elke dag door onze zeer betrokken en vakkundige collega’s wordt verricht. Die berichtgeving doet pijn. Er gaat veel goed, maar het klopt dat er zaken beter kunnen en moeten. En wat belangrijker is: daar zijn we al volop mee bezig. Helaas is deze verbeteraanpak niet van de ene op andere dag gerealiseerd.

Godelieve Kok, voorzitter ondernemingsraad: "Terwijl we druk bezig zijn met deze “verbouwing” blijft onze ProRail-winkel wel open. De ondernemingsraad heeft er alle vertrouwen in dat onze collega’s zich elke dag met veel passie blijven inzetten voor reizigers, verladers en vervoerders."

De ondernemingsraad
 

Spoorwerkcheck

Woon of werk je binnen 300 meter van het spoor? Maak dan gebruik van onze spoorwerkcheck. Je ziet direct welke werkzaamheden in jouw buurt gepland staan.

Dit veld is verplicht en accepteert alleen cijfers en letters en geen spatie

Dit veld is verplicht en accepteert alleen cijfers