Maarssen : Nieuwe liften en roltrap
Op station Maarssen is de levensduur van de liften en de roltrap bijna ten einde. Dat betekent dat ProRail alle drie de liften én de roltrap op dit station gaat vervangen. We gaan vanaf 22 april 2025 aan de slag. Vanaf eind november 2025 is het klaar en loopt alles weer op rolletjes.
- Locatie
- Maarssen
- Startdatum
- april 2025
- Einddatum
- november 2025
Vervanging in vier fases
We vervangen de liften en roltrap niet allemaal tegelijk. Dit doen we in fases. De planning ziet er als volgt uit:
- 22 april tot eind juli
vervangen lift aan het voorplein - 29 april tot begin augustus
vervangen lift naar de perrons. Indien je afhankelijk bent van de lift, dan is het in deze periode niet mogelijk om te reizen van en naar station Maarssen. Bel met NS Klantenservice voor vervangend vervoer via: 030 - 2357822 - 14 juli tot half augustus
vervangen roltrap aan het voorplein. De vaste trap blijft open. - 25 augustus tot eind november
vervangen lift kanaalzijde
Ben je afhankelijk van de lift?
Dan reis je van 29 april tot begin augustus niet vanaf en naar station Maarssen, maar vanaf en naar station Breukelen of Utrecht Zuilen. Bel voor vertrek met NS Klantenservice op telefoonnummer 030-2357822. Er wordt dan gratis voor passend vervangend vervoer (een taxi) gezorgd. De taxi brengt je vanaf Breukelen of Utrecht Zuilen naar Maarssen. Of wanneer je je reis in Maarssen begint, naar Breukelen of Utrecht Zuilen.
Als de lift aan het voorplein buiten gebruik is, kun je de lift aan de kanaalzijde gebruiken en andersom. De vaste trappen blijven de gehele periode open.
Liften vervangen door het hele land
ProRail werkt in het hele land aan liften op stations. De komende jaren plaatsen we op 100 stations nieuwe liften. In 2025 zijn naast Maarssen ook de stations Gouda Goverwelle, Zwijndrecht en Diemen-Zuid aan de beurt.
Lees hier meer Naar nieuwe liften